Rudens svētki “Ābelītē”

Rudentiņ, rudentiņ,

Ko tu vedi vezumā?

Bietes, kāļus, burkāniņus

Sarkanos ābolīšus.

Rudens atspoguļojas ne tikai krāsainajās koku lapās dabā, bet arī mūsu pirmsskolas dzīvē. Bērni vairākas nodarbības pavadīja ārā, pētot rudens pazīmes un meklējot rudens veltes, kuras vien var atrast pirmsskolas pagalmā. Dažas veltes, kā kastaņi un zīles, paši krita no mūsu kokiem, bet citas, tādas kā dārzeņi un augļi, bērniem nesa dažādi varoņi un pasaku tēli.                                                             “Rudens” bērniem pastāstīja kādas tradīcijas tiek ievērotas, sagaidot ziemu un pavadot vasaru, rosināja ikvienu klātesošo  dziedāt, dejot, minēt mīklas, iejusties dažādu dārzeņu, augļu lomās, piedalīties dažāda satura rotaļās. Rudens svētkos bērni priecājās par rudens krāsu košumu, izdziedot to dziesmās.

Pasākuma laikā apvienojās visas mācību jomas, jo bērni gan vingroja, gan meklēja pielietojumu dažādiem darba rīkiem, bērni skaitīja un saskaitīja, dziedāja un dejoja, attīstīja ne tikai sava ķermeņa, bet arī prāta lokanību.

Pasākums  ir pārdomāts tā, lai bērni visās dziesmās varētu darboties līdzi un iejusties dažādos tēlos. Bērni bija lielā sajūsmā varēja kārtīgi izdancoties un izdziedāties!

Paldies mūzikas skolotājai, grupu skolotājām  kas organizēja katrai grupai lustīgu Rudens dienas pasākumu

Lai visiem šis  zeltainais rudenīgais laiks ir  ne tikai dabā ar krāsām piepildīts, bet, lai arī šīs krāsas, katra sirdī mirdz!

 

Foto atskaite fb grupā. https://www.facebook.com/groups/265333148649415

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

11. pirmsskolas izglītības iestādes

vadītājas vietniece

A. Verbicka

t. 65474792