Sporta izklaide „Ziemas prieki”

30.janvārī vidējās, vecākās un sagatavošanas grupu bērniem tika organizēti sporta svētki – izklaide. Katras grupas skolotājas sagatavoja aizraujošus stāstus – scenārijus, kas nogādāja bērnus ziemas mežā, kur tie izkustējās, pārbaudīja savu veiklību un vienkārši jautri pavadīja laiku.
Vidējās - „Eglītes” grupas bērni pamodināja no ziemas miega Lāci, lai iemācītu viņam vingrot un parādīt, kādas ir interesantas aktīvas ziemas nodarbes.
Izklaides laikā bērni ar Lāci izmēģināja savus spēkus šķēršļu joslā, ar hokeja nūjām ripināja sniega pikas, vizināja rotaļu lācīti un zaķīti ragavās, sacenšoties ātrumā cēla sniegavīru, spēlēja jautras kustību rotaļas.
Beigās bērni ar Lācīti jautras dziesmas pavadībā pavingroja, Lāčuks apsolīja, ka turpmāk katru savu dienu sāks ar rīta rosmi un pacienāja bērnus ar gardām avenēm un kazenēm.

Vecākās - „Putniņi” grupas bērni izvēlējās divus kapteiņus, un, sadaloties divās komandās, – „Ledus lāči” un „Pingvīni”, skolotāju pavadībā, piedzīvojumu meklējumos, devās uz Ziemeļpolu. Komandas, cenšoties noskaidrot kurš ātrāk, gan lika pikas nozīmētā vietā,  gan ķēra zivis iztikai, gan veidoja ledus taciņu, gan soļoja pāri šķēršļu joslai, gan vingroja. Svētku beigās bērniem atgādināja, ka viņi visi ir viena liela komanda, jo viņi visi ir labi draugi.

Sagatavošanas – „Gudrīši” grupas bērni iesildoties, pavingrojot, izvēloties starp divu krāsu rokassprādzēm, sadalījās divās komandās – rozā un oranža. Viņu dalību stafetēs vērtēja žūrija. Komandas sacentās veiklībā un ātrumā un par katru uzvaru komandai tika piešķirts viens punkts – uz zariem, kas stāvēja rozā un oranžā vāzēs, par katru gūto punktu karināja vienu bumbu. Komandas, sacenšoties ātrumā un veiklībā - baroja nomodā palikušos dzīvniekus, slēpoja, iepūta pikas vārtos, apģērbjot cimdus vēla sniega bumbas.  Sīvā cīņā komandas guva vienādu punktu skaitu. Beigās spēlējot kustību rotaļu salavecim bija jāpanāk un jāsasaldē bērnus. Nākamajā rotaļā bērni sacentās, kurš ilgāk nostāvēs uz vienas kājas – visilgāk nostāvēja trīs puiši un viena meitene. Izklaides beigās komandas apbalvoja ar medaļām un jautrā garastāvoklī bērni devās uz grupiņu dalīties emocijās un iespaidos.

Milzīgs paldies skolotājām par sagādātiem jautriem un jaukiem brīžiem, neaizmirstamu atmosfēru un lielisku garastāvokli!     

Vairāk fotogrāfiju no pasākuma var apskatīt sadaļā "Fotogalerija".