Rudens balle 2017

Nāk rudens apgleznot Latviju,
Bet nepūlies, necenties tā,
Mums viņa ir visskaistākā
Tik un tā!


Iestājoties dāsnākajam un krāšņākajam gadalaikam – rudenim, arī pie mums pirmsskolas iestādē ir jaušama tā dvesma. Š.g. 19.oktobrī ciemos pie “Kukulīšu” un “Eglīšu” grupas bērniem bija ieradusies “Rudens pasaka”, ar burvestībām, brīnumiem un noslēpumiem.

Izrādās, ka Rudens pasaka nespēj viena paveikt visus darbus, tāpēc palīgos nāca čaklas sēnītes, ežuks un lācis. Foto atskaite

Rudens ļoti patīk dzejniekiem un rakstniekiem, tāpēc neiztika bez dzejoļiem, dziesmām un pasakas par rudeni “Kāpēc es gaidu rudeni?”, kurā iejutās “Bitīšu” grupas bērni š. g. 20.oktobrī. Foto atskaite

Kā jau dāsnakajā gadalaikā rudenī ir jānovāc raža. Mazbērnu grupas audzēkņiem bija jāpalīdz ezim savākt sēnes. Visi ļoti čakli strādāja, bija jūtams azarts. Pēc lielās talkas noteikti jābūt atpūtai un izklaidei. Rudens pasakas pavadībā bērni aizrāvās dejā ar lācim.

Pasākumu noslēgumā Rudens uzdāvināja bērniem  un viņu čakliem palīgiem garšīgu ābolu sulu. Rudens svētkus kopā ar bērniem svinēja arī  skolotājas: Irina Nurmuhametova, Ļubova Trifanova, Ludmila Atrahimoviča, Oļesja Ugoļova un  Jekaterina Makejeva. “Ābelītes” administrācija pateicas saviem skolotājiem par  pārdomātiem un aizraujošiem pasākumiem.