"Lieldienas ir klāt!"

Sakarā ar gripas karantīnu Daugavpilī,  Teātra nedēļa iestādē tika pārcelta uz aprīli. Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte” nolēma apvienot divus svētkus vienā pasākumā  “Lieldienas ir klāt!”

Otrdien, 18.aprīlī,  savu iestudējumu „Lieldienas pasaka” demonstrēja grupas „Pūcītes” jaunie aktieri. Par godu Lieldienām, audzēkņi dziedāja dziesmiņas, dejoja, ripināja olas, spēlēja jautras rotaļās ar zaķi un vistiņu. Bērni jau ir guvuši aktiermākslas pieredzi 3 gadu garumā, tāpēc viņi ļoti labi iztika bez sufliera palīdzības.

Otrdienas vakarā sagatavošanas grupa “Gudrīši” un latviešu valodas skolotāja Ilona Smirnija ciemiņiem sagatavoja izrādi “Lieldienas klāt”. Kā katru gadu izrādes redzētāji pirka biļetes par saldumiem, kurus vēlāk aktieri izmantoja kā honorāru. Iestudējumu beigās, kā īstā teātrī, neizpalika bez skaļām ovācijām.

Piektdien, 21.aprīlī,  pavasara ziedu svētkus svinēja mazbērnu grupas „Kukulīši” skolotāja I. Kolosova ar saviem audzēkņiem – bitītēm, 1. jaunākās grupas „Ezīši” audzēkņi ar savu skolotāju J.Makejevu, kuri attēloja saulītes un putniņus un 2.jaunākās grupas “Eglītes” bērni "krāsaini ziediņi" ar savu skolotāju L. Atrahimoviču.

Iestādes administrācija pateicas saviem audzēkņiem – aktieriem, pedagoģēm – režisoriem un audzēkņu vecākiem par ieguldīto darbu: aktieru kostīmu izgatavošanu un patiesi neaizmirstām emocijām visas nedēļas garumā.

Gr. “Kukulīši” foto.

Gr. “Ezīši” foto.

Gr. “Eglītes” foto.

Gr. “Pūcītes” foto.

Gr. “Gudrīši” foto.