Kalkūnes pagasta bibliotēkā ciemojās “Ābelītes” mazie lasītāji

 Š. g. 28.novembrī Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” sagatavošanas grupas “Gudrīši” audzēkņi ar savām pirmsskolas skolotājām pirmo reizi ciemojās Kalkūnes pagasta bibliotēkā. Bērniem bija patiešām neaizmirstams notikums. Bibliotēkā bērnus ļoti viesmīlīgi sagaidīja bibliotēkas vadītāja Tatjana Rosovska. Viņa izstāstīja bērniem par uzvedību bibliotēkas telpās, bibliotēkas darbu un bibliotekāra funkcijām tajā, kā arī iepazīstināja Gudrīšus ar bibliotēkas iedzīvotāju lelli Kiku Miku. Bērni ar lielu aizrautību piedalījās sarunā un centās atbildēt uz vadītājas T.Rosovskas uzdotajiem jautājumiem, ar interesi šķirstīja grāmatu lappuses un arī lasīja tās.
         Bibliotēkas vadītāja mazajiem lasītājiem bija sagatavojusi daudz pārsteigumu: radošu darbnīcu “Paņem līdzi savu Kiku Miku”, kurā bērni darināja papīra lelli ar tai pielīmētu bibliotēkas darba laiku, kā arī uzmanības aktīvitāti “Atrodi suni”. 
Katram Gudrītim par piemiņu no pirmā bibliotēkas apmeklējuma tika sagatavots vēl viens pārsteigums – salda dāvaniņa.
       “Ābelītes” administrācija pateicas Kalkūnes pagasta bibliotēkas vadītājai Tatjanai Rosovskai par interesanti sagatavoto uzņemšanu un sirsnīgu noskaņojumu! Uz tikšanos “Adventes lasījumos”!

Foto ieskats:  https://youtu.be/xOweqzCtpmM

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

11. pirmsskolas izglītības iestādes

vadītājas vietniece izglītības jomā

 N. Kozireva

t. 65474792