Izskanējis mazo vokālistu konkurss “Daugavpils Cālis 2017”.

Šī gada 19. martā ar pavasarīgām dziesmām Vienības nama koncertzāli pieskandināja mazo vokālistu konkursa „Daugavpils Cālis 2017” dalībnieki.

Mazajiem solistiem bija jāizpilda divas brīvi izvēlētas dziesmas, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Konkursā piedalījās 23 dalībnieki.

Daugavpils pilsētas 11.P.I.I. “Ābelīte” 4.grupas “Pūcītes” audzēkne Dženija Barkovska arī piedalījās konkursā ar dziesmiņām “Es varu zīmēt” un “Kāmītis”. Četrgadniecei Dženijai tas ir jau otrais “Cālis”. Konkursam meiteni sagatavojusi mūzikas skolotāja Irina Nurmuhametova.

Par skanīgu dziedāšanu “Ābelītes” zvaigznīte Dženija saņēma pateicību un dāvanu. Arī skolotāja Irina saņēma pateicības rakstu par mazo dziedātāju veiksmīgu sagatavošanu.

Šogad mazos konkursantus sagaidīja vēl viens pārsteigums - Vienības nama jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs mazajiem dziedātājiem dāvināja muzikālu leļļu izrādi “Gliemezīša piedzīvojumi” ceļojošā leļļu teātra “RIKKO lelles” izpildījumā.

Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestādes administrācija pateicas par piedalīšanos konkursā un novēl Dženijai veiksmi dziedāšanā, kā arī mūzikas skolotājai Irinai Nurmuhametovai radošumu, izturību un nebeidzamu entuziasmu!