„Ābelītē” viesojās bērnu draugi no Valsts policijas – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.

 

         

          Š.g. 05. februārī Daugavpils pilsētas 11. pirmskolas izglītības iestādē „Ābelīte”, viesojās bērnu draugi no Valsts policijas – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Kopā ar draudzīgajiem policijas tēliem pie pašiem mazākajiem pabija arī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa policijas inspektores.

          Tikšanās laikā bērni aktīvi iesaistījās nodarbībās, zinoši atbildēja uz policistu uzdotajiem jautājumiem, spēlēja dažādas izglītojošas spēles un rotaļas. Atraktīvi un interesanti bērni tika iepazīstināti ar policijas darba pienākumiem, ar ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, šķērsojot ielu, tika atgādināts par luksoforu krāsām un ceļa zīmēm. Ar lielu interesi „ Ābelītes” audzēkņi pielaikoja policistu formas tērpa sastāvdaļas – cepures, drošības vestes un jakas.

          Jau vairākus gadus Runcis Rūdis un Bebrs Bruno piedalās dažādos Valsts policijas rīkotos preventīvajos pasākumos  un drošības akcijās, tiekas ar bērniem, skaidro ceļu satiksmes noteikumus, māca,  kā pasargāt sevi dažādās dzīves situācijās.

          Atraktīvo policijas tēlu ierašanās pie bērniem ir jautrs un nozimīgs pasākums, sakarā ar to „ Ābelītes” kolektīvs pateicas Valsts policijas pārvaldes Daugavpils iecirkņa vadībai un viņu darbiniekiem. Foto ieskats