“Gaidot Ziemassvētku brīnumu”.

         

          Ziemassvētki tuvojas un ir klāt pēdējais mirklis apgūt jaunas prasmes un sagatavot eglītes rotājumus un dāvanas saviem tuviniekiem! Iestājoties ziemai, ir sākušies darbi “Ābelītes” radošajās darbnīcās “Gaidot  Ziemassvētku brīnumu”.

          Pirmā nodarbība sapulcināja diezgan daudz grupas “Pūcītes” audzēkņu vecāku. Kā katru gadu, arī šogad Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” ir izvirzījusi uzdevumu: vecāku un iestādes sadarbība ar jaunām, kreatīvām metodēm. Nodarbību ciklu  atklāja pirmsskolas izglītības skolotāja Jeļena Grigorjeva. Pirmajā darbnīcā audzēkņu vecāki kopā ar saviem bērniem izgrieža papīra enģeļus un  gatavoja Ziemassvētku rotājumus no dabas materiāla. Bija liels prieks redzēt vecāku neatlaidīgo darbošanos un prieku sejā. Pasākuma dalībnieki devās mājās priecīgi, apmierināti un ar domu – turpināt radošās darbnīcas nodarbības!

        Otrajā darbnīcā radoši strādāja iestādes darbinieki. Meistarklases “Ziemassvētku rotājumi no diegiem” organizēja grupas “Gudrīši” pirmsskolas skolotājas Marina Leitāne, Ilona Smirnija un grupas “Bitītes” pedagoģes Ludmila Atrahimoviča un Ļubova Trifanova. Varbūt, kaut kam ideja bija pazīstama, bet kopīga nodarbošanās  apvieno kolektīvu un palīdz atklāt sevī radošuma potenciālu.

        Trešajā darbnīcā “Lelle ar noslēpumu” tika iegūtas iemaņas izgatavot auduma lelli maisiņu glabāšanai. Grupas “Pūcītes” pirmsskolas skolotāja Galina Košlača iemācīja meistarklases dalībniekus sašūt lelli, izmantojot mājās atrodamus auduma gabaliņus. Tā bija pa īstam fantastiska ideja dāvanai vecmāmiņām vai draudzenēm.

“Ābelītes” administrācija pateicas savām pedagoģēm par radošām idejām un sirsnīgu atmosfēru meistarklašu laikā.

 

Informāciju sagatavoja:

 Daugavpils pilsētas

11. pirmsskolas izglītības iestādes

vadītājas vietniece izglītības jomā

N. Kozireva

t. 65474792